O NAS

Małgorzata Waszkiewicz

Ważka Gosia ukończyła studia pedagogiczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach o specjalności: nauczanie zintegrowane z wychowaniem przedszkolnym oraz kurs Animatora Czasu wolnego. Od kilku lat organizuje urodziny dla dzieci w swojej rodzinie, a także zabawy podczas ferii i wakacji. Specjalizuje się w kreatywnych pracach plastycznych. Uwielbia robić piniaty, masy plastyczne i kolorowe zabawki z różnych materiałów. Mama trójki dzieci :)

Kinga Krzyśków

Ważka Kinga to absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku na wydziale pedagogiki o specjalności edukacja dla bezpieczeństwa. Ukończyła także resocjalizacje na Wszechnicy Mazurskiej oraz kurs przygotowawczy na wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży . Obecnie pracuje w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej „Puchatek”. Należy do towarzystwa przyjaciół dzieci. Mama dwóch córek. Potrafi przemienić dzieci w różne zwierzątka malując im buźki oraz wyczarować wielkie bańki mydlane :)

Pozostałe Ważki

Wszystkie ważki mają doświadczenie oraz wykształcenie niezbędne do pracy z dziećmi, są doskonałymi animatorami.

Ważka Gosia Ukończyła studia pedagogiczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach o specjalności: nauczanie zintegrowane z wychowaniem przedszkolnym oraz kurs Animatora Czasu wolnego. Od kilku lat organizuje urodziny dla dzieci w swojej rodzinie, a także zabawy podczas ferii i wakacji. Specjalizuje się w kreatywnych pracach plastycznych. Uwielbia robić piniaty, masy plastyczne i kolorowe zabawki z różnych materiałów. Mama trójki dzieci 

DYPLOMY I CERTYFIKATY

TOP